Виготовлення дубліката сертифіката та внесення змін

Виготовлення дубліката Сертифіката

З технічних причин Український і регіональні центри оцінювання якості освіти тимчасово не мають можливості вносити зміни до персональних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання та виготовляти дублікати сертифікатів минулих років.

Проте Український центр оцінювання якості освіти може підтвердити факт участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та надати результати проходження тестування учасникам ЗНО минулих років. Для цього треба надіслати за поштовою адресою Українського центру оцінювання якості освіти заяву щодо необхідності отримання інформації про результати проходження зовнішнього оцінювання.

До заяви необхідно додати:

  • копію паспорта (1-ша, 2-га, 11-та сторінки) або свідоцтва про народження чи іншого документа, на підставі якого здійснювалася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копію сертифіката (за наявності).

На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис заявника, ініціали та прізвище.

Нагадуємо, що в 2016 році при вступі до вищих навчальних закладів дійсний сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання лише 2016 року

Виготовлення та видача дубліката Сертифіката за 2016 рік здійснюється за письмовим зверненням (заявою) абітурієнта у зв’язку з втратою або пошкодженням оригінала сертифіката.

Якщо Ви проживаєте у м. Києві, Київській, Черкаській або Чернігівській областях, зверніться до Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (м. Київ, вул. Міста Шалетт,1А, адреса для кореспонденції: 02192, м. Київ, а/с 86)

До розгляду приймаються заяви, які написані абітурієнтом власноруч чи його законним представником і подані особисто або надіслані поштою.

Фінансові витрати, необхідні для виготовлення дубліката Сертифіката, компенсуються за рахунок коштів фізичних осіб – заявників. Фінансові витрати включають вартість виготовлення дубліката Сертифіката, а за потребою, і витрати на поштове відправлення.

Заяви розглядаються у термін, визначений чинним законодавством, а ті, що надійшли в період проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів і не потребують додаткового вивчення, – не більше трьох робочих днів.

У разі втрати або пошкодження Сертифіката абітурієнт власноруч пише заяву (Заява на виготовлення дубліката сертифіката)

    До заяви необхідно додати:

  • копію паспорта або свідоцтва про народження, чи іншого документа, на підставі якого здійснювалася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання (з поміткою “Згідно з оригіналом” та підписом абітурієнта);
  • копію платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення дубліката сертифіката;
  • сертифікат або його копію (якщо такі є);
  • дві фотокартки розміром 3х4 см на документи.

Якщо абітурієнт бажає отримати дублікат Сертифіката особисто, то необхідно оплатити послуги по його виготовленню (Квитанція)

Якщо абітурієнт бажає отримати дублікат Сертифіката поштою, то необхідно оплатити послуги з його виготовлення та доставки (Квитанція)

Видача дубліката Сертифіката здійснюється у часи роботи Київського регіонального центру шляхом безпосереднього вручення абітурієнтові або його довіреній особі.

Зміна персональних даних

У разі зміни персональних даних (прізвища, імені, по батькові, типу та номеру документа, за яким відбулася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання) необхідно подати заяву про внесення змін до персональних даних (Заява для внесення змін до персональних даних)

При зміні персональних даних особі, яка внесена до бази даних абітурієнтів, дублікат Сертифіката не виготовляється, а лише вносяться зміни до бази даних.

У разі потреби повідомлення про зміну персональних даних може бути відправлене поштовим зв’язком (у такому випадку до документів необхідно додати конверт із марками вартістю 5,40 грн. для зворотної відправки рекомендованим листом).
Повідомлення про зміну персональних даних є невід’ємною частиною сертифіката