ЗНО – 2017 стартує 23 травня

23 травня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року виконанням сертифікаційної роботи з української мови і літератури. Для проходження цього тесту в Україні зареєструвалося 239 945 учасників. Тестування з української мови і літератури відбуватиметься у 971 пункті.

На 79 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, створених у м. Києві, мають прийти 19472 учасники. Роботу пунктів тестування м. Києва забезпечуватимуть близько 4 тис. працівників. Відповідно в Київській області – 37 пунктів, 10437 учасників, майже 2 тис. працівників, у Черкаській області – 29 пунктів, 7203 учасників, 1,3 тис. працівників, у Чернігівській області – 26 пунктів, 6537 учасників, 1,3 тис. працівників.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104. Результат виконання тесту буде зарахуватися випускникам загальноосвітніх навчальних закладів як оцінка державної підсумкової атестації.

Зі своїх інформаційних сторінок учасники роздруковували запрошення‑перепустки, у яких зазначені адреси пунктів проведення ЗНО. Усім учасникам було рекомендовано заздалегідь ознайомитися із розташуванням пунктів проведення ЗНО, вирахувати час, який потрібно витратити на проїзд.

У пункти проведення зовнішнього оцінювання учасники повинні взяти із собою:

  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
  • паспорт або інший документ, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустку для участі у зовнішньому оцінюванні.

При собі учасники повинні мати 2-3 ручки чорного насиченого кольору. За бажанням можуть взяти прозору пляшку з питною водою.

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочинається об 11.00 год. Допуск учасників ЗНО триватиме з 10.15 до 10.50 год.

Учасникам потрібно пам’ятати, що під час виконання сертифікаційної роботи не можна мати при собі друковані або рукописні матеріали, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів чи пристроїв, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою проведення ЗНО.

Правильні відповіді до завдань сертифікаційних робіт з української мови і літератури будуть розміщені на сайті УЦОЯО 24 травня 2017 року.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 15 червня 2017 року.

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти