12 червня відбудеться ЗНО з географії

12 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Для проходження цього тесту в Україні зареєструвалося 73586 учасників.  На  20 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, створених у м. Києві мають прийти 4703 учасники. Відповідно у Київській області – 15 пунктів, 3684 учасники, у Черкаській області –  9 пунктів 2339 учасників, у Чернігівській області – 11 пунктів, 2383  учасники.

На виконання сертифікаційної роботи з географії  відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання – 92. Результат виконання тесту буде зарахуватися випускникам загальноосвітніх навчальних закладів як оцінка державної підсумкової атестації.

Зі своїх інформаційних сторінок учасники роздруковували запрошення-перепустки, у яких зазначені адреси проведення ЗНО. Усім учасникам було рекомендовано заздалегідь ознайомитися із розташуванням пунктів проведення ЗНО, вирахувати час, який потрібно витратити на проїзд.

У пункти проведення зовнішнього оцінювання учасники повинні взяти із собою:

  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
  • паспорт або інший документ, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустку для участі у зовнішньому оцінюванні.

При собі учасники повинні мати 2-3 ручки чорного кольору. За бажанням можуть взяти прозору пляшку з питною водою.

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочинається об 11.00. Допуск учасників ЗНО триватиме з 10.15 до 10.50.

Учасникам потрібно пам’ятати, що під час виконання сертифікаційної роботи не можна мати при собі друковані або рукописні матеріали, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів чи пристроїв, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою проведення ЗНО.

Правильні відповіді до завдань сертифікаційних робіт з географії   будуть розміщені на сайті УЦОЯО 13.06.2017.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 23.06.2017.