16 червня відбудеться ЗНО з хімії

16 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з хімії. Для проходження цього тесту в Україні зареєструвалося 24812 учасників. На 12 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, створених у м. Києві мають прийти 1980 учасників. Відповідно у Київській області – 2 пункти, 1162 учасники, у Черкаській області – 3 пункти, 726 учасників, у Чернігівській області – 3 пункти, 664 учасники.

На виконання сертифікаційної роботи з хімії відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань – 50. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання – 80. Результат виконання тесту буде зарахуватися випускникам загальноосвітніх навчальних закладів як оцінка державної підсумкової атестації.

Зі своїх інформаційних сторінок учасники роздруковували запрошення-перепустки, у яких зазначені адреси проведення ЗНО. Усім учасникам було рекомендовано заздалегідь ознайомитися із розташуванням пунктів проведення ЗНО, вирахувати час, який потрібно витратити на проїзд.

У пункти проведення зовнішнього оцінювання учасники повинні взяти із собою:

  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
  • паспорт або інший документ, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустку для участі у зовнішньому оцінюванні.

При собі учасники повинні мати 2-3 ручки чорного кольору. За бажанням можуть взяти прозору пляшку з питною водою.

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочинається об 11.00. Допуск учасників ЗНО триватиме з 10.15 до 10.50.

Учасникам потрібно пам’ятати, що під час виконання сертифікаційної роботи не можна мати при собі друковані або рукописні матеріали, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів чи пристроїв, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою проведення ЗНО.

Правильні відповіді до завдань сертифікаційних робіт з хімії будуть розміщені на сайті УЦОЯО 17.06.2017.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 23.06.2017.