Виготовлення дубліката сертифіката та внесення змін

Виготовлення дубліката Сертифіката

У разі втрати або пошкодження Сертифіката абітурієнт власноруч пише заяву (Заява на виготовлення дубліката сертифіката)

    До заяви необхідно додати:

  • копію паспорта або свідоцтва про народження, чи іншого документа, на підставі якого здійснювалася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання (з поміткою “Згідно з оригіналом” та підписом абітурієнта);
  • копію платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення дубліката сертифіката;
  • сертифікат або його копію (якщо такі є);
  • дві фотокартки розміром 3х4 см на документи із зображенням, що відповідає досягнутому віку.

Якщо абітурієнт бажає отримати дублікат Сертифіката особисто, то необхідно оплатити послуги по його виготовленню (Квитанція)

Якщо абітурієнт бажає отримати дублікат Сертифіката поштою, то необхідно оплатити послуги з його виготовлення та доставки (Квитанція)

На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис заявника, ініціали та прізвище.

До розгляду приймаються заяви, які написані абітурієнтом власноруч чи його законним представником і подані особисто (вулиця Міста Шалетт,  1а, м.Київ) або надіслані поштою ( Київський РЦОЯО, а/с 86, м.Київ, 02192).

Фінансові витрати, необхідні для виготовлення дубліката Сертифіката, компенсуються за рахунок коштів фізичних осіб – заявників. Фінансові витрати включають вартість виготовлення дубліката Сертифіката, а за потребою, і витрати на поштове відправлення.

Заяви розглядаються у термін, визначений чинним законодавством, а ті, що надійшли в період проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів і не потребують додаткового вивчення, – не більше трьох робочих днів.

Зміна персональних даних

У разі зміни персональних даних (прізвища, імені, по батькові, типу та номеру документа, за яким відбулася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання) необхідно подати заяву про внесення змін до персональних даних (Заява для внесення змін до персональних даних)

При зміні персональних даних особі, яка внесена до бази даних абітурієнтів, дублікат Сертифіката не виготовляється, а лише вносяться зміни до бази даних.

У разі потреби повідомлення про зміну персональних даних може бути відправлене поштовим зв’язком (у такому випадку до документів необхідно додати конверт із марками вартістю 9,00 грн. для зворотної відправки рекомендованим листом).
Повідомлення про зміну персональних даних є невід’ємною частиною сертифіката