• Нормативні документи
 • Запитання-відповіді
 • Корисні посилання
 • Пункти тестування
 • Громадське спостереження
 • ЗНО-2017
 • Архів ЗНО
 • Виготовлення Дубліката сертифіката та внесення змін
 • Державні закупівлі
 • Додаткова сесія
 • Звіти ЗНО
 • Екзаменаторові
 • ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ
 • Виготовлення копій сертифікаційних робіт
 •  
  ГАРЯЧА ЛІНІЯ КИЇВСЬКОГО РЦОЯО:

  Телефон інформаційної підтримки
  працює:
  з 10-00 до 18-00
  обід з 13.00 до 14.00

  ГРАФІК ЗНО-2017 Основна сесія
  Реєстрація з 06.02.2017 до 17.03.2017
  23 травня - українська мова і література
  25 травня - іспанська мова
  25 травня - німецька мова
  25 травня - французька мова
  29 травня - англійська мова
  31 травня - математика
  02 червня - історія України
  06 червня - російська мова
  08 червня - біологія
  12 червня - географія
  14 червня - фізика
  16 червня - хімія  Пробне ЗНО 2016


  Встановлено поріг «склав/не склав» для пробного ЗНО з української мови і літератури

  2 квітня 2016 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Значення порога «склав/не склав» для пробного тестування з української мови і літератури становить 25 балів.

  На відміну від основної сесії результати пробного тестування визначаються безпосередньо його учасниками, натомість Український центр оцінювання якості освіти встановлює пороговий бал «склав/не склав» (за методом Ангоффа). Для цього при регіональних центрах були створені групи експертів-предметників, які оцінювали кожне завдання сертифікаційної роботи та визначали, чи складе його мінімально підготовлений учасник. До складу таких груп увійшли представники вишів, загальноосвітніх навчальних закладів. В Українському центрі оцінювання якості освіти були опрацьовані висновки 64 експертів-предметників та визначено, що поріг «склав/не склав» для пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури становить 25 балів.

  Кожен учасник пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримав інформаційний бюлетень «Як визначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури?». Скориставшись ключами та схемами оцінювання завдань сертифікаційної роботи, розміщеними в ньому, він може самостійно визначити скільки набрав тестових балів. У разі, якщо учасник встановив, що його тестовий бал нижче 25, то він отримує результат«тест пробного ЗНО не склав».

  Звертаємо увагу, що значення порогового бала «склав/не склав» під час основної (додаткової) сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року буде визначатися за методом Ангоффа-Беука, а тому може відрізнятися від значення порогового бала «склав/не склав», визначеного за методом Ангоффа для пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.

  Детальніше про визначення результатів тестування за методом Ангоффа можна прочитати у статті В. І. Бойка «Про визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи» у розділі«Особливості ЗНО 2016».

  Значення порога«склав/не склав»з інших предметів пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року буде оголошено 20 квітня.

  Увага! Просимо перевірити надходження коштів в своїх особистих кабінетах учасника пробного ЗНО 2016. У разі виникнення проблем звертайтеся за e-mail: zp@kievtest.org.ua (надіславши якісні скан-копії всіх квитанцій про оплату)

  Зразок заяви про повернення коштів за Пробне 2016 Завантажити

  ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2016 ПЕРЕГЛЯНУТИ

  Нагадуємо, що:

  - після 12 березня 2016 року в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО» буде розміщено запрошення для участі у пробному ЗНО.

  Якщо втрачено персональний код і пароль доступу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» та в разі виникнення додаткових питань, звертайтесь письмовона e-mail:zp@kievtest.org.ua

  Обов'язково вкажіть прізвище, ім'я, по батькові, контактний номер телефону, місце проживання (якщо питання стосується оплати – додайте скан-копії банківських квитанцій).

  Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти буде проводитися:

  02 квітня 2016 року– з української мови і літератури;

  09 квітня 2016 року– з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

  Договір  публічної оферти ПЕРЕГЛЯНУТИ

  Що потрібно знати про ПРОБНЕ ЗНО 2016 ПЕРЕГЛЯНУТИ